Podejmujemy się realizacji projektów domów jednorodzinnych, rekreacyjnych, elewacji budynków oraz ogrodzeń. Zajmujemy się projektami nowych budynków, jak również planujemy przebudowy i rozbudowy.

01.

Poznanie i określenie potrzeb

Każdy projekt poprzedzamy rozmową o oczekiwaniach i potrzebach naszych Klientów. Pytamy o ich styl życia, poznajemy preferencje estetyczne oraz potrzeby  funkcjonalne. Podczas spotkania szczegółowo omawiamy wszystkie etapy naszej współpracy. Zapoznajemy się z warunkami zabudowy, oglądamy działkę pod realizację oraz ustalamy wytyczne do dalszego projektowania.

02.

Koncepcja

Po zapoznaniu się z powyższymi materiałami zaczynamy pracę od stworzenia rzutów, z pokazaniem rozmieszczenia wszystkich pomieszczeń, ścian oraz elementów wyposażenia. Przygotowujemy plan zagospodarowania , który pokazuje usytuowanie budynku na działce. Prezentujemy szkic modelu 3d budynku, jego formę i kształt. Po akceptacji rzutów przez Klienta, przystępujemy do wykonywania docelowych wizualizacji, na których pokazujemy bryłę budynku wraz z zastosowanymi materiałami.

03.

Projekt budowlano-wykonawczy

Przygotowujemy szczegółową dokumentację techniczną, na który składa się z projekt architektury i konstrukcji. Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych uzgodnień, projekt składamy do urzędu wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę lub na zgłoszenie. Na prośbę Klienta, opracowujemy rozbudowany projekt wielobranżowy, który zawiera projekty elektryki, wodno-kanalizacyjny, ogrzewania oraz wentylacji.

+48 501 202 901

dekadesign@op.pl

ul. Andersa 3/18, 81-831 Sopot

NIP: 585 134 92 02, REGON 220220375

Kontakt

Dodaj plik

Zmień